KONST / Litografier / Färglitografi 15649017
nr 1564 9017
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 8/375. Färglitografi, bildmått: 58x41 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:24:30
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.400 kr